fizjoterapia definicja
Co to jest Fizjoterapia. Co oznacza usprawniającego: kinezyterapię (leczenie ruchem), fizykoterapię.

Czy przydatne?

Definicja Fizjoterapia

W diecie zastosowanie fizjoterapia: Fizjoterapia - obejmuje następujące działy leczenia usprawniającego: kinezyterapię (leczenie ruchem), fizykoterapię (wykorzystującą do potrzeb lecznictwa czynniki fizykalne), masaż

Czym jest Fizjoterapia znaczenie w Słownik składniki F .

Co znaczy Fosfolipidy:
Słownik tłuszczowce złożone zawierające prócz kwasów tłuszczowych i alkoholu także reszty kwasu fosforowego zasadę azotową i inne składniki. Alkoholem jest w nich lub glicerol (lecytyny i kefaliny), lub fizjoterapia.
Co znaczy Fobia:
Słownik Fobia - unikanie ustalonych elementów, sytuacji, a nawet wyobrażeń dotyczących przedmiotu fobii Zetknięcie z przedmiotem fobii wywołuje u chorego intensywny lęk i przykre symptomy wegetatywne fizjoterapia.
Co znaczy Fetoskopia:
Słownik specjalistyczne badanie opierające na wprowadzeniu do worka owodniowego cienkiego urządzenia optycznego ze źródłem światła i uwidocznieniu płodu, naczyń pępowiny i powierzchni łożyska. Folitropina fizjoterapia.
Co znaczy Fenotyp:
Słownik Fenotyp - zespół cech organizmu, stworzonych w konsekwencji współdziałania genotypu i środowiska fizjoterapia.
Co znaczy Farmakologia Rozwojowa:
Słownik rozwojowa - dział farmakologii ogólnej; edukacja o działaniu leków na orgnizm rozwijający się. Obejmuje ten sam zakres wiedzy o lekach co farmakologia ogólna, lecz w odniesieniu do organizmu na fizjoterapia.
  • Dodano:
  • Autor: