fruktozemia definicja
Co to jest Fruktozemia. Co oznacza dolegliwość genetycznie uwarunkowana, dziedziczona autosomalnie.

Czy przydatne?

Definicja Fruktozemia

W diecie zastosowanie fruktozemia: Fruktozemia - (nietolerancja fruktozy wrodzona); dolegliwość genetycznie uwarunkowana, dziedziczona autosomalnie, recesywnie. Symptomy dolegliwości występują w chwili wprowadzenia do diety produktów zawierających sacharozę (cząsteczka glukozy i fruktozy). Symptomy ogólne wywołane są raczej hipoglikemią (pocenie się, osłabienie, senność, strata przytomności, drgawki). Obserwuje się także wymioty, bóle brzucha, brak łaknienia, niedobór wagi i wzrostu

Czym jest Fruktozemia znaczenie w Słownik składniki F .

Co znaczy Fizjoterapia:
Słownik Fizjoterapia - obejmuje następujące działy leczenia usprawniającego: kinezyterapię (leczenie ruchem), fizykoterapię (wykorzystującą do potrzeb lecznictwa czynniki fizykalne), masaż fruktozemia co to jest.
Co znaczy Fenotyp:
Słownik Fenotyp - zespół cech organizmu, stworzonych w konsekwencji współdziałania genotypu i środowiska fruktozemia definicja.
Co znaczy Fantazja:
Słownik umiejętność wyobrażeniowo-pojęciowego przedstawiania i przeżywania sytuacji i całych ciągów wydarzeń, w oderwaniu od rzeczywistości. Fantazja dziecięca tak zwany fantazjowanie związana jest z fruktozemia co znaczy.
Co znaczy Fetoskopia:
Słownik specjalistyczne badanie opierające na wprowadzeniu do worka owodniowego cienkiego urządzenia optycznego ze źródłem światła i uwidocznieniu płodu, naczyń pępowiny i powierzchni łożyska. Folitropina fruktozemia słownik.
Co znaczy Fobia:
Słownik Fobia - unikanie ustalonych elementów, sytuacji, a nawet wyobrażeń dotyczących przedmiotu fobii Zetknięcie z przedmiotem fobii wywołuje u chorego intensywny lęk i przykre symptomy wegetatywne fruktozemia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: