inhalacje definicja
Co to jest Inhalacje. Co oznacza do dróg oddechowych organizmu. Wziewane leki poprzez błonę śluzową.

Czy przydatne?

Definicja Inhalacje

W diecie zastosowanie inhalacje: Inhalacje - dogodny i błyskawiczny sposób wprowadzania leku do dróg oddechowych organizmu. Wziewane leki poprzez błonę śluzową układu oddechowego bardzo błyskawicznie dostają się do krwi. Najczęstszymi wskazaniami do leczenia inhalacjami są dolegliwości górnych i dolnych dróg oddechowych

Czym jest Inhalacje znaczenie w Słownik składniki I .

Co znaczy Inicjacja Seksualna:
Słownik Inicjacja seksualna - rozpoczęcie współżycia seksualnego; pierwszy relacja płciowy inhalacje.
Co znaczy Internalizacja:
Słownik przyjmowanie pochodzących z zewnątrz norm i zasad i traktowanie ich jako własnych, a nie narzuconych z zewnątrz. Jeden z istotnych czynników i jednoczesnie istotny parametr rozwoju moralnego dzieci i inhalacje.
Co znaczy Insulinoterapia:
Słownik leczenie insuliną, dawki dobierane są tak, by poziom cukru (glukozy) we krwi był zbliżony do wartości u ludzi zdrowych. W praktyce sprowadza się to ? dzięki wstrzyknięć insuliny - do naśladowania inhalacje.
Co znaczy Idiosynkrazja:
Słownik nadwrażliwość,a więc nadmierna reakcja organizmu na określony lek. Należy ją odróżnić od objawów uczuleniowych, bo nie jest ona związana z procesami immunologicznymi. U podłoża jej leżą raczej inhalacje.
Co znaczy Identyfikacja:
Słownik przejmowanie zachowań i postaw najbliższych osób utożsamianie się z nimi. Podstawę tu stanowi silna więź emocjonalna będącą przedmiotem identyfikacji. Mechanizm identyfikacji rozpoczyna się w inhalacje.
  • Dodano:
  • Autor: