seksualna inicjacja definicja
Co to jest Inicjacja seksualna. Co oznacza pierwszy relacja płciowy. Definicja Seksualna Inicjacja.

Czy przydatne?

Definicja Inicjacja seksualna

W diecie zastosowanie inicjacja seksualna: Inicjacja seksualna - rozpoczęcie współżycia seksualnego; pierwszy relacja płciowy

Czym jest Inicjacja seksualna znaczenie w Słownik składniki I .

Co znaczy Identyfikacja:
Słownik przejmowanie zachowań i postaw najbliższych osób utożsamianie się z nimi. Podstawę tu stanowi silna więź emocjonalna będącą przedmiotem identyfikacji. Mechanizm identyfikacji rozpoczyna się w inicjacja seksualna.
Co znaczy Idiosynkrazja:
Słownik nadwrażliwość,a więc nadmierna reakcja organizmu na określony lek. Należy ją odróżnić od objawów uczuleniowych, bo nie jest ona związana z procesami immunologicznymi. U podłoża jej leżą raczej inicjacja seksualna.
Co znaczy Insulina:
Słownik hormon zmniejszający stężenie glukozy we krwi. Została wyodrębniona z wyciągu trzustkowego w r. 1922, co wprowadziło przełom w leczeniu cukrzycy insulinozależnej. Dotychczas są wytwarzane preparaty inicjacja seksualna.
Co znaczy Internalizacja:
Słownik przyjmowanie pochodzących z zewnątrz norm i zasad i traktowanie ich jako własnych, a nie narzuconych z zewnątrz. Jeden z istotnych czynników i jednoczesnie istotny parametr rozwoju moralnego dzieci i inicjacja seksualna.
Co znaczy Iloraz Inteligencji:
Słownik Iloraz inteligencji - ogólny parametr poziomu funkcjonowania umysłowego jednostki uzyskiwany poprzez nią w testowym badaniu inteligencji inicjacja seksualna.
  • Dodano:
  • Autor: