jądra definicja
Co to jest Jądra. Co oznacza nasienie i męski hormon testosteron; mieszczą się w worku mosznowym.

Czy przydatne?

Definicja Jądra

W diecie zastosowanie jądra: Jądra - dwa zewnętrzne męskie narządy płciowe produkujące nasienie i męski hormon testosteron; mieszczą się w worku mosznowym

Czym jest Jądra znaczenie w Słownik składniki J .

Co znaczy Jałowość:
Słownik bakterii, wirusów, grzybów, na przykład materiały opatrunkowe, narzędzia, leki, pomieszczenia, również postępowanie mające na celu zapobieganie zakażeniu. Ma szczególne znaczenie w chirurgii, stąd jądra co to jest.
Co znaczy Język:
Słownik Język - narząd mięśniowy, położony na dnie j. ustnej. Zawiera narządy smaku (kubki smakowe). Odgrywa istotną rolę w ssaniu, żuciu i mówieniu jądra definicja.
Co znaczy Jądro:
Słownik gruczoł płciowy, wytwarzający plemniki i hormony. Miąższ jadra jest podzielony na tak zwany zraziki, zawierające nasieniotwórcze kanaliki kręte. W nabłonku kanalika występują komórki nasienne, z jądra co znaczy.
Co znaczy Jajnik:
Słownik gruczoł płciowy (rozrodczy), wytwarzający kobiece komórki rozrodcze, i hormony. Dwa jajniki są położone ?zewnątrzotrzewnowo, po bokach jamy miednicy. W warstwie obwodowej jajnika występują pęcherzyki jądra słownik.
Co znaczy Jądra Komórkowe:
Słownik Jądra komórkowe - fundamentalny składnik komórek roślinnych i zwierzęcych. Odgrywa decydującą rolę w metabolizmie idziedziczeniu jądra znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: