jajnik definicja
Co to jest Jajnik. Co oznacza kobiece komórki rozrodcze, i hormony. Dwa jajniki są położone.

Czy przydatne?

Definicja Jajnik

W diecie zastosowanie jajnik: Jajnik - kobiecy gruczoł płciowy (rozrodczy), wytwarzający kobiece komórki rozrodcze, i hormony. Dwa jajniki są położone ?zewnątrzotrzewnowo, po bokach jamy miednicy. W warstwie obwodowej jajnika występują pęcherzyki Graafa, zawierające komórkę jajową (jajo, a więc gametę żeńską), która jest wyprowadzana z jjajnika poprzez jajowód do macicy

Czym jest Jajnik znaczenie w Słownik składniki J .

Co znaczy Jontoforeza Pilokarpinowa:
Słownik Jontoforeza pilokarpinowa - sposób laboratoryjna wykorzystywana do oznaczania stężenia sodu i chloru w pocie. Odgrywa zasadniczą rolę w rozpoznaniu mukowiscydozy jajnik co znaczy.
Co znaczy Język:
Słownik Język - narząd mięśniowy, położony na dnie j. ustnej. Zawiera narządy smaku (kubki smakowe). Odgrywa istotną rolę w ssaniu, żuciu i mówieniu jajnik krzyżówka.
Co znaczy Jądro:
Słownik gruczoł płciowy, wytwarzający plemniki i hormony. Miąższ jadra jest podzielony na tak zwany zraziki, zawierające nasieniotwórcze kanaliki kręte. W nabłonku kanalika występują komórki nasienne, z jajnik co to jest.
Co znaczy Jądra Komórkowe:
Słownik Jądra komórkowe - fundamentalny składnik komórek roślinnych i zwierzęcych. Odgrywa decydującą rolę w metabolizmie idziedziczeniu jajnik słownik.
Co znaczy Jajowody:
Słownik Jajowody - trąbkowate struktury zapewniające połączenie pomiędzy jajnikami a macicą jajnik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: