jajowody definicja
Co to jest Jajowody. Co oznacza pomiędzy jajnikami a macicą. Definicja Jajowody zastosowanie.

Czy przydatne?

Definicja Jajowody

W diecie zastosowanie jajowody: Jajowody - trąbkowate struktury zapewniające połączenie pomiędzy jajnikami a macicą

Czym jest Jajowody znaczenie w Słownik składniki J .

Co znaczy Jądro:
Słownik gruczoł płciowy, wytwarzający plemniki i hormony. Miąższ jadra jest podzielony na tak zwany zraziki, zawierające nasieniotwórcze kanaliki kręte. W nabłonku kanalika występują komórki nasienne, z jajowody co znaczy.
Co znaczy Jałowość:
Słownik bakterii, wirusów, grzybów, na przykład materiały opatrunkowe, narzędzia, leki, pomieszczenia, również postępowanie mające na celu zapobieganie zakażeniu. Ma szczególne znaczenie w chirurgii, stąd jajowody krzyżówka.
Co znaczy Jod:
Słownik konieczny składnik odżywczy. Wchłaniany jest z przewodu pokarmowego i magazynowany w pierwszej kolejności w tarczycy. Ich transport do tarczycy powiększa TSH (ty-reotropina). Nie zmagazynowany jod jajowody co to jest.
Co znaczy Jajnik:
Słownik gruczoł płciowy (rozrodczy), wytwarzający kobiece komórki rozrodcze, i hormony. Dwa jajniki są położone ?zewnątrzotrzewnowo, po bokach jamy miednicy. W warstwie obwodowej jajnika występują pęcherzyki jajowody słownik.
Co znaczy Język:
Słownik Język - narząd mięśniowy, położony na dnie j. ustnej. Zawiera narządy smaku (kubki smakowe). Odgrywa istotną rolę w ssaniu, żuciu i mówieniu jajowody czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: