szyjki kanał definicja
Co to jest Kanał szyjki. Co oznacza Kanał szyjki - tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę.

Czy przydatne?

Definicja Kanał szyjki

W diecie zastosowanie kanał szyjki: Kanał szyjki - tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę macicy z pochwą

Czym jest Kanał szyjki znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kinezyterapia:
Słownik Kinezyterapia - usprawnianie lecznicze wykorzystujące ruch jako środek leczniczy. Rodzaje ćwiczeń i wpływ ruchu na organizm ludzki i ćwiczoną część ciała kanał szyjki.
Co znaczy Krwinki Czerwone:
Słownik erytrocyty) zawieszone w osoczu. Mają kształt dwuwklęsłego dysku. Nie posiadają jąder komórkowych. W 1 mm3 krwi jest ich u noworodka 6 do 7 mln, następnie liczba ich spada i u 3-miesięcznego dziecka kanał szyjki.
Co znaczy Koncentracja Uwagi:
Słownik umiejętność do świadomego zarządzania i utrzymania uwagi na określonym rodzaju czynności, sposobność nierozpraszania się pod wpływem działania, nawet w miarę mocnych bodźców nie związanych z kanał szyjki.
Co znaczy Kapturek Naszyjkowy:
Słownik jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem poprzez kontakt płciowy; kobieta nakłada go na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem kanał szyjki.
Co znaczy Konflikt Wewnętrzny:
Słownik jednoczesne występowanie przeciwstawnych motywacji działania. Konflikt wewnetrzny może dotyczyć wyboru pomiędzy dwoma atrakcyjnymi sytuacjami, pomiędzy dwoma przykrymi sytuacjami ? poddanie się kanał szyjki.
  • Dodano:
  • Autor: