szyjki kanał definicja
Co to jest Kanał szyjki. Co oznacza Kanał szyjki - tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę.

Czy przydatne?

Definicja Kanał szyjki

W diecie zastosowanie kanał szyjki: Kanał szyjki - tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę macicy z pochwą

Czym jest Kanał szyjki znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kiwanie Się:
Słownik rodzaj stereotypii ruchowych, spotykany najczęściej u dzieci z chorobą sierocą albo chorobą szpitalną. Bazuje na wykonywaniu wahadłowych ruchów całym ciałem na boki ? w pozycji leżącej albo kanał szyjki.
Co znaczy Kropelkowanie:
Słownik Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka kanał szyjki.
Co znaczy Kwasica:
Słownik gdzie w organizmie dochodzi do powiększenia stopnia kwasowości (nadmiar jonów wodorowych ? H+) i (albo) pomniejszenia zasad. Wyróżnia się kwasicę metaboliczną, gdzie pierwotna powód nie jest związana kanał szyjki.
Co znaczy Kordocenteza:
Słownik Kordocenteza - zabieg opierający na pobraniu próbki krwi płodu dzięki nakłucia pępowiny przez powłoki brzuszne matki; zabieg ten wykonuje się pod kontrolą USG kanał szyjki.
Co znaczy Krwinki Czerwone:
Słownik erytrocyty) zawieszone w osoczu. Mają kształt dwuwklęsłego dysku. Nie posiadają jąder komórkowych. W 1 mm3 krwi jest ich u noworodka 6 do 7 mln, następnie liczba ich spada i u 3-miesięcznego dziecka kanał szyjki.
  • Dodano:
  • Autor: