naszyjkowy kapturek definicja
Co to jest Kapturek naszyjkowy. Co oznacza antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę.

Czy przydatne?

Definicja Kapturek naszyjkowy

W diecie zastosowanie kapturek naszyjkowy: Kapturek naszyjkowy - jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem poprzez kontakt płciowy; kobieta nakłada go na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem plemnikobójczym

Czym jest Kapturek naszyjkowy znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kropelkowanie:
Słownik Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka kapturek naszyjkowy.
Co znaczy Kwasica:
Słownik gdzie w organizmie dochodzi do powiększenia stopnia kwasowości (nadmiar jonów wodorowych ? H+) i (albo) pomniejszenia zasad. Wyróżnia się kwasicę metaboliczną, gdzie pierwotna powód nie jest związana kapturek naszyjkowy.
Co znaczy Konsultant Genetyczny (Genetyk):
Słownik genetyczny (genetyk) - doktor zajmujący się poradnictwem dla par narażonych na powiększone ryzyko urodzenia dziecka z wrodzonymi wadami. Rada dotyczy rodzaju występującego ryzyka i jego konsekwencji kapturek naszyjkowy.
Co znaczy Kernicterus:
Słownik Kernicterus - żółtaczka jąder podstawy mózgu kapturek naszyjkowy.
Co znaczy Koprolalia:
Słownik Koprolalia - używanie nieprzyzwoitych słów, ordynarnych albo mających znaczenie seksualne. Występuje w organicznym uszkodzeniu mózgu, charakteropatii, stanach maniakalnych, w schizofrenii kapturek naszyjkowy.
  • Dodano:
  • Autor: