kiła definicja
Co to jest Kiła. Co oznacza przenoszonych drogą płciową, wywoływana poprzez drobnoustrój zwany.

Czy przydatne?

Definicja Kiła

W diecie zastosowanie kiła: Kiła - (dawniej zwana syfilisem), jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, wywoływana poprzez drobnoustrój zwany krętkiem bladym; poddaje się leczeniu penicyliną, nie leczona prowadzi do bardzo groźnych następstw

Czym jest Kiła znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kompleks Edypa:
Słownik teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie przywiązania syna do matki i towarzyszącego mu uczucia wrodości do ojca, spostrzeganego jako rywala a w miłości do niej. Pozytywne rozwiąznie kompleksu Edypa kiła co to jest.
Co znaczy Kompleks Elektry:
Słownik Kompleks elektry - w teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie analogiczne do kompleksu Edypa, opierające na identyfikacji córki z matką, spostrzeganej jako zagrożenie dla miłości dziewczynki do ojca kiła definicja.
Co znaczy Kropelkowanie:
Słownik Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka kiła co znaczy.
Co znaczy Kernicterus:
Słownik Kernicterus - żółtaczka jąder podstawy mózgu kiła słownik.
Co znaczy Kompensacja:
Słownik z systemów obronnych, rsowany nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy samooceny. Niepowodzenia w jednej dziedzinie są równoważone dążeniem do osiągnięć w innej dziedzinie kiła znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: