kinezyterapia definicja
Co to jest Kinezyterapia. Co oznacza jako środek leczniczy. Rodzaje ćwiczeń i wpływ ruchu na.

Czy przydatne?

Definicja Kinezyterapia

W diecie zastosowanie kinezyterapia: Kinezyterapia - usprawnianie lecznicze wykorzystujące ruch jako środek leczniczy. Rodzaje ćwiczeń i wpływ ruchu na organizm ludzki i ćwiczoną część ciała

Czym jest Kinezyterapia znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kłykciny Kończyste:
Słownik Kłykciny kończyste - jedna z chorób przenoszonych drogą płciową wywoływana poprzez wirusa zw. papilloma virus; kłykciny usuwa się płynnym azotem, elektrokoagulacją, chirurgicznie kinezyterapia.
Co znaczy Kapturek Naszyjkowy:
Słownik jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem poprzez kontakt płciowy; kobieta nakłada go na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem kinezyterapia.
Co znaczy Krew:
Słownik ustrojowy, swoisty rodzaj tkanki, krążący w zamkniętym układzie nacz. krwionośnych. Krew w około 55% złożona jest z płynnego osocza i w około 45% z zawieszonych w nim krwinek czerwonych, krwinek kinezyterapia.
Co znaczy Kernicterus:
Słownik Kernicterus - żółtaczka jąder podstawy mózgu kinezyterapia.
Co znaczy Kompensacja:
Słownik z systemów obronnych, rsowany nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy samooceny. Niepowodzenia w jednej dziedzinie są równoważone dążeniem do osiągnięć w innej dziedzinie kinezyterapia.
  • Dodano:
  • Autor: