edypa kompleks definicja
Co to jest Kompleks edypa. Co oznacza zdarzenie przywiązania syna do matki i towarzyszącego mu.

Czy przydatne?

Definicja Kompleks edypa

W diecie zastosowanie kompleks edypa: Kompleks edypa - w teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie przywiązania syna do matki i towarzyszącego mu uczucia wrodości do ojca, spostrzeganego jako rywala a w miłości do niej. Pozytywne rozwiąznie kompleksu Edypa bazuje na ostatecznym identyfikowaniu się chłopca z ojcem ? wzorem do nasladowania w celu podtrzymania miłości

Czym jest Kompleks edypa znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kosmki:
Słownik Kosmki - mikroskopijne wyrostki w kształcie palców, tworzące kluczową masę łożyska kompleks edypa.
Co znaczy Kikut Kończyny:
Słownik obwodowy obiekt anatomiczno-czynnościowy kończyny pozostały po amputacji albo wskutek jej wrodzonego braku. Kikut wykazujący poprawny zakres ruchów i odpowiednio uformowany może przejąć częściowo kompleks edypa.
Co znaczy Koprolalia:
Słownik Koprolalia - używanie nieprzyzwoitych słów, ordynarnych albo mających znaczenie seksualne. Występuje w organicznym uszkodzeniu mózgu, charakteropatii, stanach maniakalnych, w schizofrenii kompleks edypa.
Co znaczy Kiła:
Słownik zwana syfilisem), jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, wywoływana poprzez drobnoustrój zwany krętkiem bladym; poddaje się leczeniu penicyliną, nie leczona prowadzi do bardzo groźnych następstw kompleks edypa.
Co znaczy Krętek Blady:
Słownik Krętek blady - bakteria wywołująca kiłę kompleks edypa.
  • Dodano:
  • Autor: