kropelkowanie definicja
Co to jest Kropelkowanie. Co oznacza Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników.

Czy przydatne?

Definicja Kropelkowanie

W diecie zastosowanie kropelkowanie: Kropelkowanie - Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka substancja, która pod wpływem silnego albo długotrwałego podniecenia mężczyzny, pojawia się na początku w cewce moczowej, a następnie wydostaje na zewnątrz. Najprawdopodobniej wytwarzają ją gruczoły opuszko-cewkowe – jedne z gruczołów dodatkowych mężczyzny (produkujące substancje wchodzące poza plemnikami w skład nasienia). Wydzielina ta ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a również uczynić ją bardziej śliską, czyli utworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia. Gdy okres wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. W tej przedejakulacyjnej wydzielinie regularnie są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy

Czym jest Kropelkowanie znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Kompensacja:
Słownik z systemów obronnych, rsowany nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy samooceny. Niepowodzenia w jednej dziedzinie są równoważone dążeniem do osiągnięć w innej dziedzinie kropelkowanie.
Co znaczy Krętek Blady:
Słownik Krętek blady - bakteria wywołująca kiłę kropelkowanie.
Co znaczy Kolagenozy:
Słownik ogólnoustrojowe dolegliwości tkanki łącznej o różnym obrazie klinicznym i nie wyjaśnionej etiologii. Do wąsko pojętej ekipy kalogenezy należą: liszaj rumieniowaty uogólniony, zapalenie skórno kropelkowanie.
Co znaczy Kiła:
Słownik zwana syfilisem), jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, wywoływana poprzez drobnoustrój zwany krętkiem bladym; poddaje się leczeniu penicyliną, nie leczona prowadzi do bardzo groźnych następstw kropelkowanie.
Co znaczy Konflikt Serologiczny Rh:
Słownik serologiczny rh - powstaje w wyniku niezgodności serologicznej pomiędzy matką a płodem. U matki z czynnikiem Rh ? w razie ciąży, gdzie ptód ma czynnik Rh + , dochodzi do stworzenia prze­ciwciał anty kropelkowanie.
  • Dodano:
  • Autor: