kropelkowanie definicja
Co to jest Kropelkowanie. Co oznacza Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników.

Czy przydatne?

Definicja Kropelkowanie

W diecie zastosowanie kropelkowanie: Kropelkowanie - Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka substancja, która pod wpływem silnego albo długotrwałego podniecenia mężczyzny, pojawia się na początku w cewce moczowej, a następnie wydostaje na zewnątrz. Najprawdopodobniej wytwarzają ją gruczoły opuszko-cewkowe – jedne z gruczołów dodatkowych mężczyzny (produkujące substancje wchodzące poza plemnikami w skład nasienia). Wydzielina ta ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a również uczynić ją bardziej śliską, czyli utworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia. Gdy okres wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. W tej przedejakulacyjnej wydzielinie regularnie są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy

Czym jest Kropelkowanie znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Krwinki Białe:
Słownik jądrzaste komórki krwi i chłonki, występujące również w tkance łącznej i w większości wykazujące sporą umiejętność do aktywnego, pełzakowatego ruchu i fagocytozy. Pełnią funkcję obronną przed kropelkowanie.
Co znaczy Kernicterus:
Słownik Kernicterus - żółtaczka jąder podstawy mózgu kropelkowanie.
Co znaczy Kolagenozy:
Słownik ogólnoustrojowe dolegliwości tkanki łącznej o różnym obrazie klinicznym i nie wyjaśnionej etiologii. Do wąsko pojętej ekipy kalogenezy należą: liszaj rumieniowaty uogólniony, zapalenie skórno kropelkowanie.
Co znaczy Kordocenteza:
Słownik Kordocenteza - zabieg opierający na pobraniu próbki krwi płodu dzięki nakłucia pępowiny przez powłoki brzuszne matki; zabieg ten wykonuje się pod kontrolą USG kropelkowanie.
Co znaczy Komórki Glejowe:
Słownik Komórki glejowe - to komórki podporowe układu nerwowego o różnorodnych kształtach. Komórki glejowe budują osłonki neuronów, pośredniczą w odżywianiu neuronów i produkcji płynu mózgowo-rdzeniowego kropelkowanie.
  • Dodano:
  • Autor: