laktoza definicja
Co to jest Laktoza. Co oznacza galaktozy występujący w mleku. Powstaje bezpośrednio w gruczole.

Czy przydatne?

Definicja Laktoza

W diecie zastosowanie laktoza: Laktoza - (cukier mleczny); dwucukier zbudowany z glukozy i galaktozy występujący w mleku. Powstaje bezpośrednio w gruczole mlecznym. W moczu pojawia się w trakcie ciąży. cukier mleczny trawiona jest w jelicie przy udziale laktazy

Czym jest Laktoza znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Labilność Uczuciowa:
Słownik łatwość przechodzenia od jednych stanów uczuciowych do skrajnie przeciwnych związana z sporą zależnością emocjonalną. U osób dorosłych cwiejność uczuciowa traktowana jest jako symptom chorobowy i laktoza co znaczy.
Co znaczy Lipidy:
Słownik ekipa substancji organicznych związanych z kwasami tłuszczowymi. Zalicza się do nich tłuszcze, oleje, woski i związki pokrewne. Są nierozpuszczalne w wodzie, a rozpuszczalne w rozpuszczalnikach laktoza krzyżówka.
Co znaczy Laparotomia:
Słownik Laparotomia - zabieg operacyjny polecający na otwarciu jamy brzusznej w cewykonania operacji na którymś z narządów jamy brzusznej laktoza co to jest.
Co znaczy Laparoskopia:
Słownik Laparoskopia - zabieg opierający na wprowadzeniu do jamy brzusznej urządzenia optycznego ze źródłem światła, co umożliwia obejrzenie narządów jamy brzusznej, w tym macicy, jajników i jajowodów laktoza słownik.
Co znaczy Łaknienie:
Słownik łaknienia nie jest chorobą, lecz symptomem, który może towarzyszyć wielu chorobom. Dolegliwość albo zmęczenie prawie zawsze wywołuje utratę łaknienia. Przejściowy brak apetytu może być wywołany laktoza czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: