laparotomia definicja
Co to jest Laparotomia. Co oznacza brzusznej w cewykonania operacji na którymś z narządów jamy.

Czy przydatne?

Definicja Laparotomia

W diecie zastosowanie laparotomia: Laparotomia - zabieg operacyjny polecający na otwarciu jamy brzusznej w cewykonania operacji na którymś z narządów jamy brzusznej

Czym jest Laparotomia znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Leczenie Ciepłem:
Słownik sposób leczenia fizykalnego polegająca na dostarczaniu tkankom energii cieplnej. Wykorzystuje się umiejętność przenoszenia tej energii z jednego ciała do drugiego. Jest skutecznym, doraźnym środkiem laparotomia.
Co znaczy Lęki Nocne:
Słownik zerwanie się ze snu z płaczem, krzykiem, pobudzeniem ruchowym, przemieszczaniem się w obrębie łóżka albo wstawaniem.Próby uspokojenia nie dają efektu. Są zazwyczaj efektem przeżyć emocjonalnych dnia laparotomia.
Co znaczy Leki:
Słownik chemiczne, które reagują z żywym organizmem zmieniając jedną albo więcej jego czynności. Zmiany te mogą być wykorzystane w celach leczniczych albo do zapobiegania chorobom. Leki mogą być substancją laparotomia.
Co znaczy Lutropina (LH):
Słownik Lutropina (LH) - zobacz hormon luteinizujący laparotomia.
Co znaczy Laparoskopia:
Słownik Laparoskopia - zabieg opierający na wprowadzeniu do jamy brzusznej urządzenia optycznego ze źródłem światła, co umożliwia obejrzenie narządów jamy brzusznej, w tym macicy, jajników i jajowodów laparotomia.
  • Dodano:
  • Autor: