lesbijka definicja
Co to jest Lesbijka. Co oznacza Lesbijka - kobieta mająca kontakty seksualne z innymi kobietami.

Czy przydatne?

Definicja Lesbijka

W diecie zastosowanie lesbijka: Lesbijka - kobieta mająca kontakty seksualne z innymi kobietami

Czym jest Lesbijka znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Łaknienie:
Słownik łaknienia nie jest chorobą, lecz symptomem, który może towarzyszyć wielu chorobom. Dolegliwość albo zmęczenie prawie zawsze wywołuje utratę łaknienia. Przejściowy brak apetytu może być wywołany lesbijka co to jest.
Co znaczy Lipoproteiny Surowicy Krwi:
Słownik Lipoproteiny surowicy krwi - krążące we krwi połączenia tłuszczów z białkami. Mają różną gęstość zależną od składu białkowego i lipidowego lesbijka definicja.
Co znaczy Lipidy:
Słownik ekipa substancji organicznych związanych z kwasami tłuszczowymi. Zalicza się do nich tłuszcze, oleje, woski i związki pokrewne. Są nierozpuszczalne w wodzie, a rozpuszczalne w rozpuszczalnikach lesbijka co znaczy.
Co znaczy Leki:
Słownik chemiczne, które reagują z żywym organizmem zmieniając jedną albo więcej jego czynności. Zmiany te mogą być wykorzystane w celach leczniczych albo do zapobiegania chorobom. Leki mogą być substancją lesbijka słownik.
Co znaczy Labilność Uczuciowa:
Słownik łatwość przechodzenia od jednych stanów uczuciowych do skrajnie przeciwnych związana z sporą zależnością emocjonalną. U osób dorosłych cwiejność uczuciowa traktowana jest jako symptom chorobowy i lesbijka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: