ludzka gonadotropina definicja
Co to jest Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG). Co oznacza poprzez łożysko. Wykrywanie tego.

Czy przydatne?

Definicja Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG)

W diecie zastosowanie ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg): Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) - hormon produkowany poprzez łożysko. Wykrywanie tego hormonu jest fundamentem standardowych testów ciążowych

Czym jest Ludzka gonadotropina znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Labilność Uczuciowa:
Słownik łatwość przechodzenia od jednych stanów uczuciowych do skrajnie przeciwnych związana z sporą zależnością emocjonalną. U osób dorosłych cwiejność uczuciowa traktowana jest jako symptom chorobowy i ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Lesbijka:
Słownik Lesbijka - kobieta mająca kontakty seksualne z innymi kobietami ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Laparoskopia:
Słownik Laparoskopia - zabieg opierający na wprowadzeniu do jamy brzusznej urządzenia optycznego ze źródłem światła, co umożliwia obejrzenie narządów jamy brzusznej, w tym macicy, jajników i jajowodów ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Lipoproteiny Surowicy Krwi:
Słownik Lipoproteiny surowicy krwi - krążące we krwi połączenia tłuszczów z białkami. Mają różną gęstość zależną od składu białkowego i lipidowego ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Lipazy:
Słownik należące do hydrolaz. Rozkładają tłuszcze do kwasów tłuszczowych i glicerolu. Produkowane są w trzustce, wątrobie i ścianach jelita. Ich działanie przyspieszają sole kwasów tłuszczowych ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
  • Dodano:
  • Autor: