ludzka gonadotropina definicja
Co to jest Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG). Co oznacza poprzez łożysko. Wykrywanie tego.

Czy przydatne?

Definicja Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG)

W diecie zastosowanie ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg): Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) - hormon produkowany poprzez łożysko. Wykrywanie tego hormonu jest fundamentem standardowych testów ciążowych

Czym jest Ludzka gonadotropina znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Lutropina (LH):
Słownik Lutropina (LH) - zobacz hormon luteinizujący ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Laparoskopia:
Słownik Laparoskopia - zabieg opierający na wprowadzeniu do jamy brzusznej urządzenia optycznego ze źródłem światła, co umożliwia obejrzenie narządów jamy brzusznej, w tym macicy, jajników i jajowodów ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Laparotomia:
Słownik Laparotomia - zabieg operacyjny polecający na otwarciu jamy brzusznej w cewykonania operacji na którymś z narządów jamy brzusznej ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Leczenie Ciepłem:
Słownik sposób leczenia fizykalnego polegająca na dostarczaniu tkankom energii cieplnej. Wykorzystuje się umiejętność przenoszenia tej energii z jednego ciała do drugiego. Jest skutecznym, doraźnym środkiem ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
Co znaczy Lipidozy:
Słownik dolegliwości wywołane genetycznie uwarunkowanymi zaburzeniami w metabolizmie lipidów. Z racji na spory udział lipidów w budowie tkanki nerwowej dolegliwości te dotyczą raczej układu nerwowego ludzka gonadotropina kosmówkowa (hcg).
  • Dodano:
  • Autor: