metabolizm definicja
Co to jest Metabolizm. Co oznacza istnienia wszystkich form życia. To są wszystkie reakcje.

Czy przydatne?

Definicja Metabolizm

W diecie zastosowanie metabolizm: Metabolizm - przemiana materii niezbędna dla biologicznego istnienia wszystkich form życia. To są wszystkie reakcje fizyko­chemiczne zachodzące nieprzerwanie w każdym żywym ustroju. Mają one na celu wymianę materii i energii pomiędzy komórką a otaczającym ją środowiskiem. Zamiana ta wykonywana jest przez przyswajanie, przemianę i wydalanie substancji chemicznych i zawartej w nich energii, co umożliwia życie komórki, jej reprodukcję, przyrost i postęp

Czym jest Metabolizm znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Mikropenis:
Słownik małe, jednak poprawnie zbudowane prącie (penis). Jako zbyt krótkie uznać należy takie prącie, które jest różna od normalnego o dwa odchylenia standardowe. (Mierzyć należy od podstawy prącia do końca metabolizm.
Co znaczy Miastenia:
Słownik chorobowy cechujący się nadmierną męczliwością i osłabieniem mięśni stosunkowo wykonywania poprzez nie czynności. Czynność mięśni powraca do stanu prawidłowego albo co najmniej ulega poprawie po metabolizm.
Co znaczy Maskulinizacja:
Słownik Maskulinizacja - postęp wtórnych męskich cech płciowych (na przykład zarostu) u kobiet, zazwyczaj wskutek zaburzeń hormonalnych metabolizm.
Co znaczy Moczowod:
Słownik rurkowaty przewód odprowadzającymocz z nerki. Moczowody (prawy i lewy) uchodzą do pęcherza moczowego. Do wad rozwojowych moczowodu należy między innymi moczowód podwójny, nadmiernie szeroki i zbyt metabolizm.
Co znaczy Mańkuctwo:
Słownik Mańkuctwo - przewaga sprawności w posługiwaniu się lewą ręką metabolizm.
  • Dodano:
  • Autor: