moczowod definicja
Co to jest Moczowod. Co oznacza Moczowody (prawy i lewy) uchodzą do pęcherza moczowego. Do wad.

Czy przydatne?

Definicja Moczowod

W diecie zastosowanie moczowod: Moczowod - rurkowaty przewód odprowadzającymocz z nerki. Moczowody (prawy i lewy) uchodzą do pęcherza moczowego. Do wad rozwojowych moczowodu należy między innymi moczowód podwójny, nadmiernie szeroki i zbyt wąski. Zagięcie, zwężenie, niedrożność moczowodu może prowadzić do wodonercza

Czym jest Moczowod znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Monogamia:
Słownik Monogamia - stałe współżycie jednego mężczyzny z jedną kobietą moczowod.
Co znaczy Moczenie Dzienne:
Słownik Moczenie dzienne - u dzieci ponad 3 rż świadczy o wadzie układu moczowego albo nerwowego, zakażeniu dróg moczowych upośledzeniu rozwoju psychicznego, czasem jest symptomem cukrzycy moczowod.
Co znaczy Mutacja Genetyczna:
Słownik zmiana materiału genetycznego nie będąca rezultatem ani rozszczepiania, ani połączenia się cech w konsekwencji krzyżowania. Zmiana może dotyczyć pojedynczego genu albo chromosomu. Jeżeli nastąpi w moczowod.
Co znaczy Mleko Modyfikowane:
Słownik Mleko modyfikowane - mleko krowie przystosowane do żywienia niemowląt. Nie używa się ustalenia mleko humanizowane , bo mleka krowiego nie można w pełni upodobnić do mleka żeńskiego moczowod.
Co znaczy Myślenie Prelogiczne:
Słownik prelogiczne - występujące u małych dzieci nieliczenie się z zasadami logiki, dopuszczanie sprzeczności, zarządzanie się ubocznymi skojarzeniami (w odbiorze dorosłych regularnie zaskakującymi moczowod.
  • Dodano:
  • Autor: