myomektomia definicja
Co to jest Myomektomia. Co oznacza mięśniaków) bez usuwania macicy. Definicja Myomektomia.

Czy przydatne?

Definicja Myomektomia

W diecie zastosowanie myomektomia: Myomektomia - operacja polegająca na usunięciu mięśniaka (mięśniaków) bez usuwania macicy

Czym jest Myomektomia znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Miesiączka:
Słownik Miesiączka - wydalanie błony śluzowej macicy wspólnie z krwią, powtarzające się cyklicznie co miesiąc, jeżeli nie doszło do zapłodnienia jaja plemnikiem myomektomia co znaczy.
Co znaczy Mejoza:
Słownik mitozy charakteryzująca się dwoma kolejnymi podziałami jądra komórkowego zachodzącymi w trakcie wytwarzania gamet albo mejospor. W pierwszym podziale chromosomy homologiczne rozdzielają się, w drugim myomektomia krzyżówka.
Co znaczy Myślenie Intuicyjne:
Słownik ujmowanie stanów rzeczy, zależności i związków nie oparte na świadomym rozumowaniu i przyswojonej wiedzy. Charakterystyczne dla małych dzieci, w dużej mierze wyznaczające sposób poznawania myomektomia co to jest.
Co znaczy Mocz:
Słownik produkowany w nerkach (już w życiu płodowym) i wydalany z organizmu. Z moczem usuwane są z organizmu szkodliwe albo zbędne końcowe produkty przemiany materii. Pierwszym etapem wydalania moczu myomektomia słownik.
Co znaczy Moczenie Nocne:
Słownik pierwotne może występować wtedy, gdy nie było tak zwany okresu suchego, tzn. gdy dziecko zawsze moczyło się w nocy; moczenie nocne wtórne występuje wtedy, gdy dziecko rozpoczyna się moczyć ponownie w myomektomia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: