nawyki definicja
Co to jest Nawyki. Co oznacza ich powtarzanie. Nawyki mogą być pożądane ? mycie rąk przed jedzeniem.

Czy przydatne?

Definicja Nawyki

W diecie zastosowanie nawyki: Nawyki - utrwalone czynności powstające przez wielokrotne ich powtarzanie. Nawyki mogą być pożądane ? mycie rąk przed jedzeniem, mycie zębów, gimnastyka poranna i negatywne ? dłubanie w nosie, ogryzanie elementów (niekiedy symptom nerwicy)

Czym jest Nawyki znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Nosiciel:
Słownik Nosiciel - osoba zakażona, która może przenosić infekcję na innych, a sama nie zawsze ma symptomy nawyki.
Co znaczy Niedojrzałość Szkolna:
Słownik szkolna - nieosiągniecie poprzez dziecko mające rozpocząć naukę w szkole takiego poziomu rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego, jaki jest konieczny do sprostania wymaganiom stawianym nawyki.
Co znaczy Naśladowanie:
Słownik Naśladowanie - umiejętność i gotowość do powtarzania czynności innych osób i kopiowania ich mimiki, gestów i głosu nawyki.
Co znaczy Neurofibromatosis:
Słownik dolegliwość uwarunkowana genetycznie. Dziedziczenie jest autosomalne, dominujące. Cechuje się występowaniem rozsianych guzków, wywodzących się z osłonek nerwów obwodowych Są niebolesne, przesuwalne nawyki.
Co znaczy Narząd Biddera:
Słownik Narząd biddera - szczątkowa pozostałość jajnika na przedniej powierzchni jąder niektórych płazów (na przykład u ropuchowatych) zdolna do rozrostu w funkcjonalny jajnik po usunięciu jąder nawyki.
  • Dodano:
  • Autor: