neurologia definicja
Co to jest Neurologia. Co oznacza obejmujący zapobieganie, rozpoznawanie i leczenie chorób układu.

Czy przydatne?

Definicja Neurologia

W diecie zastosowanie neurologia: Neurologia - edukacja i dział medycyny klinicznej obejmujący zapobieganie, rozpoznawanie i leczenie chorób układu nerwowego

Czym jest Neurologia znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Napady Lęku:
Słownik Napady lęku - nagła reakcja psychiczna i fizyczna spowodowana nieznaną sytuacją, manifestuje się próbą ucieczki, zaczerwienieniem twarzy, poceniem się, niekiedy mimowolnym oddaniem moczu neurologia.
Co znaczy Nosiciel:
Słownik Nosiciel - osoba zakażona, która może przenosić infekcję na innych, a sama nie zawsze ma symptomy neurologia.
Co znaczy Narząd Biddera:
Słownik Narząd biddera - szczątkowa pozostałość jajnika na przedniej powierzchni jąder niektórych płazów (na przykład u ropuchowatych) zdolna do rozrostu w funkcjonalny jajnik po usunięciu jąder neurologia.
Co znaczy Neurochirurgia:
Słownik dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem operacyjnym schorzeń układu nerwowego. Zabiegi neurochirurgiczne dotyczą nowotworów mózgu i rdzenia kręgowego, skutków ura­zów, wad rozwojowych neurologia.
Co znaczy Nerki:
Słownik w jamie brzusznej, po obu stronach kręgosłupa.W miąższu nerek rozróżnia się część wewnętrzą: tak zwany rdzeń nerki, i część zewnętrzną, tak zwany korę nerki. Jednostką strukturalną i czynnościową neurologia.
  • Dodano:
  • Autor: