neurologia definicja
Co to jest Neurologia. Co oznacza obejmujący zapobieganie, rozpoznawanie i leczenie chorób układu.

Czy przydatne?

Definicja Neurologia

W diecie zastosowanie neurologia: Neurologia - edukacja i dział medycyny klinicznej obejmujący zapobieganie, rozpoznawanie i leczenie chorób układu nerwowego

Czym jest Neurologia znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Niezborność:
Słownik przejawia się upośledzeniem chodu, który staje się niepewny z szerokim rozstawieniem nóg na boki. Ruchy zostają pozbawione właściwej miary. Przy próbie trafienia palcem do nosa ręka nie trafia do neurologia.
Co znaczy Narządy Płciowe:
Słownik narządy rozrodcze, wykorzystywane do rozmnażania. Obejmują gruczoły płciowe, a więc gonady (jajniki i jądra), produkujące komórki rozrodcze, którymi są jaja i plemniki, i drogi wyprowadzające neurologia.
Co znaczy Nonoxynolon-9:
Słownik środek plemnikobójczy dający również pewne zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową; zawierają go antykoncepcyjne pianki, kremy i żele; prezerwatywy najlepszej jakości są od neurologia.
Co znaczy Nadpobudliwość Psychoruchowa:
Słownik psychoruchowa - zespół zaburzeń, na który składają się: nadmierna ruchliwość, wzmożona wrażliwość emocjonalna, impulsywność i zmienność działań i zainteresowań wynikających z trudności skupienia neurologia.
Co znaczy Nastrój:
Słownik emocjonalny o nieznacznym natężeniu i w miarę długim czasie tkania. Subiektywna ocena stworzenia pozytywnego albo negatywnego nnastroju nie jest zawsze możliwa. Spora zmienność nastroju jako neurologia.
  • Dodano:
  • Autor: