opryszczka definicja
Co to jest Opryszczka. Co oznacza wywoływana poprzez wirusa herpes simplex, który pozostaje w.

Czy przydatne?

Definicja Opryszczka

W diecie zastosowanie opryszczka: Opryszczka - jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, wywoływana poprzez wirusa herpes simplex, który pozostaje w organizmie osoby zakażonej do końca jej życia; dolegliwość ma tendencją do nawrotów, a zakażona osoba może zarażać innych

Czym jest Opryszczka znaczenie w Słownik składniki O .

Co znaczy Oralny Seks:
Słownik Oralny seks - relacja seksualny opierający na całowaniu narządów płciowych partnera (zobacz cunnilingus i fellatio opryszczka.
Co znaczy Odczyn Biernackiego:
Słownik odczyn opadania erytrocytów, opad, OB, odczyn Biernackiego, sedymentacja erytrocytów, parametr stanu zdrowotnego organizmu oparty na pomiarze szybkości opadania krwinek czerwonych w opryszczka.
Co znaczy Odkażanie:
Słownik niszczenie w środowisku zewnętrznym drobnoustrojów chorobotwórczych Dezynfekcja ma na celu zapobieganie zakażeniom. W odkażeniu stosuje się środki fizyczne (wysoka temperatura, promienie słoneczne opryszczka.
Co znaczy Omamy:
Słownik spostrzeżenia (dotyczą wszystkich zmysłów). Człowiek widzi, słyszy, czuje zapachy i tym podobne elementów, których w rzeczywistości nie ma. Jest przy tym głęboko przekonany o ich sinieniu faktycznie opryszczka.
Co znaczy Owulacja:
Słownik Owulacja - wydalanie dojrzałego jaja z jajnika do jajowodu opryszczka.
  • Dodano:
  • Autor: