septyka definicja
Co to jest Septyka. Co oznacza na przykład materiały opatrunkowe, narzędzia, leki, pomieszczenia.

Czy przydatne?

Definicja Septyka

W diecie zastosowanie septyka: Septyka - (jałowość); wolne od bakterii, wirusów, grzybów, na przykład materiały opatrunkowe, narzędzia, leki, pomieszczenia, również postępowanie mające na celu zapobieganie zakażeniu. Ma szczególne znaczenie w chirurgii, stąd wyjaławianie bielizny ope­racyjnej, narzędzi, pola operacyjnego, sali operacyjnej i tym podobne Ma także znaczenie w produkcji leków, żywności i in

Czym jest Septyka znaczenie w Słownik składniki S .

Co znaczy Srom:
Słownik Srom - zewnętrzny kobiecy narząd płciowy obejmujący wargi sromowe większe i mniejsze, łechtaczkę, ujście cewki moczowej i wejście do pochwy septyka co znaczy.
Co znaczy Szyjka Macicy:
Słownik Szyjka macicy - dolna, wydłużona część macicy septyka krzyżówka.
Co znaczy Sarcoma:
Słownik nowotwory złośliwe pochodzące z tkanki łącznej, kostnej, tłuszczowej. Rozpoznanie określa się na podstawie badania mikroskopowego. Leczenie jest najczęściej kompleksowe (chemioterapia, radioterapia septyka co to jest.
Co znaczy Spirala:
Słownik mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową; kobieta nakłada ją na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem septyka słownik.
Co znaczy Sperma:
Słownik Sperma - (odmiennie nasienie), gęsta wydzielina, zawierającą plemniki, która wytryskuje z męskiego członka w trakcie orgazmu septyka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: