torbiel definicja
Co to jest Torbiel. Co oznacza która złożona jest z jednej, albo większej ilości komór wypełnionych.

Czy przydatne?

Definicja Torbiel

W diecie zastosowanie torbiel: Torbiel - patologiczna przestrzeń w obrębie organizmu, która złożona jest z jednej, albo większej ilości komór wypełnionych płynem, albo treścią galaretowatą. Torbiel jajnika. Dolegliwość której symptomy to między innymi zaburzenia cyklu miesiączkowego krwawienia poza terminem miesiączki bóle podbrzusza stres Torbiele mogą mieć charakter łagodny jak i złośliwy. Dla rokowania i leczenia bardzo istotne jest inicjalne rozpoznanie. Leczenie przeważnie farmakologiczne (hormony), albo operacyjne (laparoskopia, albo standardowa operacja. Rozpoznać można je przez: badanie ginekologiczne ultrasonograf rzadziej biopsja torbieli

Czym jest Torbiel znaczenie w Słownik składniki T .

Co znaczy Test Ciążowy:
Słownik Test ciążowy - badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej torbiel co znaczy.
Co znaczy Tygodnie Ciąży:
Słownik Tygodnie ciąży - tygodnie, które upłynęły od pierwszego dnia ostatniej mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu torbiel krzyżówka.
Co znaczy Trypton:
Słownik rozłożonych szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał; nieożywiona część ? sestonu; nadmiar wywołuje zmętnienie wody, ogranicza dopływ światła, wymienia warunki cieplne, hamuje torbiel co to jest.
Co znaczy Tłuszczowce:
Słownik lipidy) różnorodna ekipa substancji organicznych związanych z kwasami tłuszczowymi. Zalicza się do nich tłuszcze, oleje, woski i związki pokrewne. Są nierozpuszczalne w wodzie, a rozpuszczalne w torbiel słownik.
Co znaczy Trymestry:
Słownik Trymestry - umowne okresy, na które podzielona jest ciąża. Pierwszy kończy się w 14 tygodniu ciąży, drugi - w 28, trzeci - w chwili porodu torbiel czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: