wewnątrzmaciczna transfuzja definicja
Co to jest Transfuzja wewnątrzmaciczna. Co oznacza Zabieg wyko­nywany jest dzięki cienkiego cewnika.

Czy przydatne?

Definicja Transfuzja wewnątrzmaciczna

W diecie zastosowanie transfuzja wewnątrzmaciczna: Transfuzja wewnątrzmaciczna - przetoczenie krwi do płodu. Zabieg wyko­nywany jest dzięki cienkiego cewnika, wprowadzanego pod kontrolą USG poprzez powłoki brzuszne matki do naczyń krwionośnych płodu albo do jego jamy otrzewnowej

Czym jest Transfuzja wewnątrzmaciczna znaczenie w Słownik składniki T .

Co znaczy Testosteron:
Słownik Testosteron - hormon męski wytwarzany poprzez jądra transfuzja wewnątrzmaciczna.
Co znaczy Tachykardia:
Słownik czestoskurcz) przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu transfuzja wewnątrzmaciczna.
Co znaczy Tłuszczowce:
Słownik lipidy) różnorodna ekipa substancji organicznych związanych z kwasami tłuszczowymi. Zalicza się do nich tłuszcze, oleje, woski i związki pokrewne. Są nierozpuszczalne w wodzie, a rozpuszczalne w transfuzja wewnątrzmaciczna.
Co znaczy Test Ciążowy:
Słownik Test ciążowy - badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej transfuzja wewnątrzmaciczna.
Co znaczy Translokacja:
Słownik Translokacja - zmiana w budowie chromosomu, powstająca wskutek wy­padnięcia pewnego odcinka, a następnie wbudowania go w inny chromosom; pociąga za sobą zmiany dziedziczne cech organizmu transfuzja wewnątrzmaciczna.
  • Dodano:
  • Autor: