wewnątrzmaciczna wkładka definicja
Co to jest Wkładka wewnątrzmaciczna. Co oznacza mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający.

Czy przydatne?

Definicja Wkładka wewnątrzmaciczna

W diecie zastosowanie wkładka wewnątrzmaciczna: Wkładka wewnątrzmaciczna - (odmiennie spirala), jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową; kobieta nakłada ją na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem plemnikobójczym

Czym jest Wkładka wewnątrzmaciczna znaczenie w Słownik składniki W .

Co znaczy Wirusowe Zapalenie Wątroby Typu B:
Słownik Wirusowe zapalenie wątroby typu b - chroba wywoływana poprzez wirus, który przenosi się drogą płciową przebieg dolegliwości bywa ciężki, odporność uzyskuje się na całe życie wkładka wewnątrzmaciczna co znaczy.
Co znaczy Woda Lecznicza:
Słownik wode leczniczą uznaje się taką, która ma w 1 l przynajmniej 100 mg rozpuszczonego gazu. Na terenie Polski środkowej i nad morzem złoża wód mineralnych zawierają jony chlorkowo-sodowe (solanki), na wkładka wewnątrzmaciczna krzyżówka.
Co znaczy Wędzidełko:
Słownik Wędzidełko - (napletka), nieruchoma, przytwierdzona do żołędzi część napletka uniemożliwiająca jego nadmierne cofanie się wkładka wewnątrzmaciczna co to jest.
Co znaczy Wargi Sromowe:
Słownik Wargi sromowe - (większe i mniejsze), dwie podwójne fałdy skórne osłaniające pozostałe zewnętrzne narządy płciowe u kobiety wkładka wewnątrzmaciczna słownik.
Co znaczy Wziernikowanie:
Słownik sposób badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i umożliwiająca ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy wkładka wewnątrzmaciczna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: