kannera zespół definicja
Co to jest Zespół kannera. Co oznacza miesięcy życia cechuje: niechęć do kontaktu fizycznego z.

Czy przydatne?

Definicja Zespół kannera

W diecie zastosowanie zespół kannera: Zespół kannera - dzieci z zespołem Kannera od pierwszych miesięcy życia cechuje: niechęć do kontaktu fizycznego z matką, skrajna izolacja od otoczenia, natrętne marzenie utrzymania stałości miejsca, rodzaju zabawy, wypowiedzi nie wykorzystywane komunikacji. Brak zainteresowania osobami, koncentracja na przedmiotach. Dobra pamięć mechaniczna i wybiórcza inteligencja, przy obniżeniu globalnej inteligencji. Powód zaburzenia nie jest jednoznacznie ustalona

Czym jest Zespół kannera znaczenie w Słownik składniki Z .

Co znaczy Zaśniad Groniasty:
Słownik Zaśniad groniasty - rodzaj nieprawidłowego rozwoju łożyska zespół kannera.
Co znaczy Zespół Nerczycowy:
Słownik może występować jako: a) pierwotna, charakteryzująca się najczęściej tak zwany minimalnymi zmianami w strukturach kłębuszków nerkowych, lecz również in. postaciami zmian w strukturze nerek. Powód zespół kannera.
Co znaczy Zarodek:
Słownik Zarodek - dziecko na bardzo inicjalnym etapie rozwoju najpierw ciąży zespół kannera.
Co znaczy Załupek:
Słownik gdy poprzez zbyt wąski kanał napletka przeciśnie się żołądź, zostanie uciśnięta i nie ma możliwości ponownego powrotu powyżej grzbiet żołędzi. Ucisk na naczynia żylne i chłonne prowadzi do obrzęku zespół kannera.
Co znaczy Zapalenie Łojotokowe Skóry (Ciemieniucha):
Słownik Zapalenie łojotokowe skóry (ciemieniucha) - zapalenie skóry charakteryzujące się żółtawym, złuszczającym się strupem wystęoującym na owłosionej skórze głowy zespół kannera.
  • Dodano:
  • Autor: