fitosocjologia definicja
Co to jest fitosocjologia. Wyjaśnienie zajmujący się badaniem i klasyfikacją wielogatunkowych.

Czy przydatne?

Co to jest fitosocjologia

Co oznacza FITOSOCJOLOGIA: dział biologii zajmujący się badaniem i klasyfikacją wielogatunkowych zbiorowisk roślinnych i zależnością ich występowania od warunków środowiskowych

Czym jest fitosocjologia znaczenie w Słownik biologia F .

Co znaczy Fukoksantyna:
Słownik brązowy barwnik należący do karotenoidów, występujący w plastydach okrzemek (Bacillariophyceae) i brunatnic (Phaeophyta), pochłaniający energię świetlną i przekazujący ją barwnikom z ekipy chlorofili fitosocjologia.
Co znaczy Fibrynogen:
Słownik globulin, występujące w osoczu krwi, biorące udział w jej krzepnięciu. F. powstaje w wątrobie i znajduje się w krwi w formie rozpuszczonej. Pod wpływem enzymu trombiny zamienia się w fibrynę (włóknik fitosocjologia.
Co znaczy Fluorescencja:
Słownik zdarzenie świecenia niektórych substancji pod wpływem promieni ultrafioletowych, używane między innymi w cytologii do lokalizacji przeciwciał sprzężonych z barwnikiem fluoryzującym fitosocjologia.
Co znaczy Fosfolipidy:
Słownik zawierające reszty kwasu fosforowego. Z racji na rodzaj alkoholu występującego w ich cząsteczkach f. zostały podzielone na fosfoglicerydy (zawierające glicerol) i fosfosfingozydy (zawierające fitosocjologia.
Co znaczy Fitocenoza:
Słownik biocenoza fitosocjologia.
  • Dodano:
  • Autor: