kanibalizm definicja
Co to jest kanibalizm. Wyjaśnienie opierające na zjadaniu osobników będących przedstawicielami.

Czy przydatne?

Co to jest kanibalizm

Co oznacza KANIBALIZM: zdarzenie opierające na zjadaniu osobników będących przedstawicielami własnego gatunku. K. spotykany jest regularnie u bezkręgowców drapieżnych; u wielu gatunków pojawia się w okresie głodu

Czym jest kanibalizm znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Krasnorosty:
Słownik obejmująca glony (przeważnie wielokomórkowe) żyjące raczej w środowisku morskim. Zawierają barwniki asymilacyjne, których kolekcja decyduje o zabarwieniu rośliny. Wskutek asymilacji tworzą materiał kanibalizm co znaczy.
Co znaczy Kazeina:
Słownik ekipy fosfoproteidów; występuje w mleku w formie łatwo rozpuszczalnej soli wapniowej; jest białkiem pełnowartościowym (zawiera wszystkie aminokwasy).Wytrąca się pod wpływem działania kwasu albo kanibalizm krzyżówka.
Co znaczy Kserofity:
Słownik rośliny żyjące w środowiskach suchych; w swojej budowie wykształciły sporo cech umożliwiających przetrwanie w warunkach długotrwałej suszy; do k. należą sukulenty i sklerofity kanibalizm co to jest.
Co znaczy Komórka Jajowa:
Słownik rozrodcza o haploidalnej liczbie chromosomów. Powstaje w procesie oogenezy. U zwierząt wyższych wyposażona jest w żółtko, stanowiące materiał odżywczy, i w osłonki. Liczba materiału odżywczego kanibalizm słownik.
Co znaczy Komórki Kamienne:
Słownik sklereidy kanibalizm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: