incipiens abortus definicja
Definicja Abortus incipiens [łac.]. Czym jest nie da się zatrzymać charakteryzująca się obfitym.

Czy przydatne?

Definicja Abortus incipiens [łac.]

Co znaczy abortus incipiens [łac.]: Poronienie rozpoczynające się to postać poronienia, której nie da się zatrzymać charakteryzująca się obfitym krwawieniem i mocnymi skurczami macicy i postępującym rozwieraniem kanału i ujścia wewnętrznego macicy.

Co znaczy Abortus Incipiens [Łac.]:
Słownik rozpoczynające się to postać poronienia, której nie da się zatrzymać charakteryzująca się obfitym krwawieniem i mocnymi skurczami macicy i postępującym rozwieraniem kanału i ujścia wewnętrznego abortus incipiens [łac.] co znaczy.
Co znaczy MCH:
Słownik Średnia zawartość hemoglobiny w krwince czerwonej(MCH abortus incipiens [łac.] krzyżówka.
Co znaczy Ginekologia Dziecięca:
Słownik Dział edukacji o chorobach kobiecych narządów płciowych występujących w wieku dziecięcym abortus incipiens [łac.] co to jest.
Co znaczy Gastroenterologia:
Słownik Dział medycyny wewnętrznej dotyczący diagnostyki, obrazu klinicznego i leczenia chorób przewodu pokarmowego abortus incipiens [łac.] słownik.
Co znaczy Radiodiagnostyka:
Słownik i narządów ciała ludzkiego przy zastosowaniu promieni rentgenowskich (rtg), ultradźwięków (ultrasonografia, USG), izotopów promieniotwórczych (medycyna nuklearna), magnetycznego rezonansu jądrowego abortus incipiens [łac.] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: