banderola definicja
Słownik Banderola definicja. Czym jest towarach wymagających opłacenia akcyz albo cła, będąca.

Czy przydatne?

Definicja Banderola

Co oznacza BANDEROLA: 1. opaska na przesyłkach pocztowych, na książkach i towarach wymagających opłacenia akcyz albo cła, będąca dowodem ich uiszczenia lub świadcząca o tym, iż wyrób jest nienaruszony; 2. motyw ornamentacyjny w formie wstęgi o zwijających się końcach z odpowiednim napisem, występujący raczej w malarstwie średniowiecznym

Czym jest Banderola znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Bark:
Słownik 1. zespół kości wiążących kończynę górną u człowieka i przednią u zwierząt z tułowiem; 2. trójmasztowy statek z tylnym masztem o skośnych żaglach banderola.
Co znaczy Blokada:
Słownik środków zmierzających do izolacji jakiegoś państwa (koalicji krajów), obiektu, miasta, twierdzy i tym podobne w celu wymuszenia ustępstw terytorialnych, ekonomicznych, politycznych albo do banderola.
Co znaczy Bar:
Słownik gastronomiczny, zazwyczaj samoobsługowy, gdzie można błyskawicznie spożyć posiłek; 2. pierwiastek chemiczny z gatunku wapniowców, miękki, srebrzystobiały metal, aktywny chemicznie; 3. jednostka banderola.
Co znaczy Bocznik:
Słownik elektryczny łączony równolegle z niektórymi przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu płynącego poprzez dany przyrząd; 2. rodzaj struga stolarskiego do obróbki miejsc trudno banderola.
Co znaczy Boisko:
Słownik 1. równy, ubity teren, zazwyczaj porosły trawą, przystosowany do ćwiczeń, zawodów i gier sportowych; 2. środkowa część stodoły, ubita przestrzeń pomiędzy dwoma sąsiekami, klepisko banderola.
  • Dodano:
  • Autor: