blenda definicja
Słownik Blenda definicja. Czym jest służąca w elewacjach jako obiekt dekoracyjny; 2. proste.

Czy przydatne?

Definicja Blenda

Co oznacza BLENDA: 1. płytka wnęka w murze w kształcie okna albo arkady, służąca w elewacjach jako obiekt dekoracyjny; 2. proste, dwuskładnikowe związki siarki z metalami

Czym jest Blenda znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Basen:
Słownik zbudowany zbiornik na wodę wykorzystywany do celów sportowych albo leczniczych; 2. naczynie do załatwiania potrzeb fizjologicznych stosowane w szpitalach poprzez chorych; 3. zespół dorzeczy, których blenda.
Co znaczy Balans:
Słownik chwianie się z zachowaniem równowagi; 2. drąg stosowany poprzez linoskoczków w celu łatwiejszego utrzymania równowagi; 3. przyrząd gimnastyczny do ćwiczeń równoważnych, składający się z belki blenda.
Co znaczy Butonierka:
Słownik 1. dziura od guzika w klapie marynarki, żakietu, w którą wkłada się kwiat, miniaturkę orderu i tym podobne; 2. maleńki flakonik na kwiaty przypinany poprzez kobiety do sukni balowej w XVIII i XIX w blenda.
Co znaczy Balować:
Słownik 1. spędzać chwilę na balach, zabawach, przyjęciach; 2. pakować w bale - spore pakunki blenda.
Co znaczy Białko:
Słownik część ptasiego jaja otaczająca żółtko; 2. część gałki ocznej otaczająca tęczówkę; 3. wielocząsteczkowe związki organiczne zbudowane z aminokwasów, będące fundamentalnym składnikiem komórek żywych blenda.
  • Dodano:
  • Autor: