miednica definicja
Słownik MIEDNICA definicja. Czym jest się, prania, zmywania i tym podobne; 2. pierścień utworzony.

Czy przydatne?

Definicja Miednica

Co oznacza MIEDNICA: 1. naczynie w kształcie dużej misy wykorzystywane do mycia się, prania, zmywania i tym podobne; 2. pierścień utworzony poprzez kości miedniczne połączone ze sobą spojeniem łonowym albo łonowo kulszowym i łączące się z kością krzyżową

Czym jest Miednica znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mora:
Słownik rzadziej wełniana o falisto mieniącym się deseniu; 2. ubiór z tej tkaniny; 3. mara, upiór; 4. rzymska i włoska gra hazardowa polegająca na szybkim zgadywaniu poprzez jednego partnera liczby miednica co to jest.
Co znaczy Marsz:
Słownik równomiernym, rytmicznym krokiem, krok tego rodzaju; 2. utwór muzyczny zbieżny w rytmie z takim krokiem; 3. w Holandii i północno zachodnich Niemczech: żyzna nizina nadrzeczna albo nadmorska miednica definicja.
Co znaczy Morga:
Słownik 1. miara powierzchni gruntu, licząca w Polsce ok. 5600 m kwadratowych; 2. poranek; 3. budynek, gdzie wystawia się do rozpoznania zwłoki nie rozpoznanych zmarłych, kostnica miednica co znaczy.
Co znaczy Młynarka:
Słownik 1. właścicielka młyna, żona młynarza; 2. banknot Banku Emisyjnego z okresu okupacji hitlerowskiej, będący środkiem płatniczym w tak zwany Generalnej Guberni miednica słownik.
Co znaczy Metaboliczny:
Słownik 1. związany z przemianami materii; 2. związany z zabiegiem stylistycznym polegającym na powtarzaniu tej samej myśli odmiennie mówiąc miednica znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: