mina definicja
Słownik Mina definicja. Czym jest nastrój, odzwierciedlający czyjeś usposobienie albo nadający.

Czy przydatne?

Definicja Mina

Co oznacza MINA: 1. słowo twarzy, układ rysów wyrażający czyjś chwilowy nastrój, odzwierciedlający czyjeś usposobienie albo nadający komuś jakiś wygląd, pozory kogoś, czegoś; 2. ładunek materiału wybuchowego wspólnie z urządzeniem zapalającym i zabezpieczającym, umieszczony w specjalnej obudowie, wykorzystywany do niszczenia, wysadzania w powietrze jednostek nieprzyjacielskich, sprzętu bojowego, obiektów obronnych i tym podobne; 3. starożytna jednostka wagi, stosowana w Babilonii i Asyrii, potem jednostka pieniężna, stosowana także w Grecji, równa 1/60 talenta lub 100 drachmom

Czym jest Mina znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Muł:
Słownik 1. zwierzę pociągowe; 2. szlam mina.
Co znaczy Mira:
Słownik 1. odległy pkt. stały w terenie, na który kieruje się zerowy pkt. skali kątowej; 2. wonna żywica z drzew iglastych stosowana jako kadzidło i lek mina.
Co znaczy Młynarka:
Słownik 1. właścicielka młyna, żona młynarza; 2. banknot Banku Emisyjnego z okresu okupacji hitlerowskiej, będący środkiem płatniczym w tak zwany Generalnej Guberni mina.
Co znaczy Metodyzm:
Słownik wykorzystywanie się do określonej sposoby; 2. wyznanie religijne zbliżone do anglikańskiego, założone w Anglii XVIII w. pod wpływem doktryny braci czeskich; rozwija się raczej w Stanach Zjednoczonych mina.
Co znaczy Morion:
Słownik 1. ciemno zabarwiony krystaliczny kwarc obrabiany na kamień ozdobny; 2. hełm pochodzenia hiszpańskiego stosowany w XVI w mina.
  • Dodano:
  • Autor: