podsadzić definicja
Słownik Podsadzić definicja. Czym jest 2. dźwignąć, podnieść kogoś (coś) do góry, pomagając mu.

Czy przydatne?

Definicja Podsadzić

Co oznacza PODSADZIĆ: 1. podłożyć, podsunąć coś pod coś, umieścić coś pod czymś; 2. dźwignąć, podnieść kogoś (coś) do góry, pomagając mu otrzymać się gdzieś, na coś, do czegoś; 3. wypełnić materiałem płonnym wyrobisko w kopalni po wybraniu z niego kopaliny użytecznej w celu zabezpieczenia wyżej leżących obiektów; 4. posadzić młode drzewka między narastające już drzewa liściaste albo iglaste w celu odnowienia poprzedniego drzewostanu, zmiany gatunku drzew lub dla ochrony gleby

Czym jest Podsadzić znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Podmiot:
Słownik zdania, imienna ekipa wyrazowa nazywająca element, o którym się w zdaniu orzeka, połączona związkiem zgody z orzeczeniem; 2. osoba poznająca, przeżywająca, działająca; 3. osoba fizyczna albo prawna podsadzić.
Co znaczy Pieniactwo:
Słownik 1. częste wytaczanie spraw sądowych, w szczególności z błahego powodu; 2. chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych albo urojonych krzywd podsadzić.
Co znaczy Poprawa:
Słownik 1. zmiana na lepsze; poprawienie czegoś lub poprawienie się; 2. polepszenie stanu zdrowia podsadzić.
Co znaczy Północ:
Słownik kulminacji Słońca; 2. chwila, od której rozpoczyna się doba; dwunasta godzina w nocy; 3. jedna z czterech stron świata, którą wyznacza przeciwległy do południa pkt. sfery niebieskiej; 4. północna podsadzić.
Co znaczy Podkręcić:
Słownik obracając jakiś system, podnieść coś w górę, sprawić, iż coś się nawinie, naciągnie; kręcąc coś, zagiąć w górę; 2. przynaglić kogoś do szybszego działania, do lepszej pracy, udzielając napomnienia podsadzić.
  • Dodano:
  • Autor: