przecenić definicja
Słownik Przecenić definicja. Czym jest znaczenie niż należy; 2. zmienić cenę czegoś na niższą. Co.

Czy przydatne?

Definicja Przecenić

Co oznacza PRZECENIĆ: 1. ocenić zbyt wysoko, przyznać komuś albo czemuś większe znaczenie niż należy; 2. zmienić cenę czegoś na niższą

Czym jest Przecenić znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pazur:
Słownik zwierząt hakowato wygięta i ostro zakończona płytka rogowa pokrywająca z wierzchu i z boków końcowe człony palców i wystająca poza nie; 2. paznokieć twardy, gruby, nie pielęgnowany; 3. stalowa część przecenić.
Co znaczy Pióro:
Słownik ptaków składający się z części dolnej (dudki) i górnej (stosiny), z której wyrastają w dwie strony gęste promienie, tworzące tak zwany chorągiewkę; 2. narzędzie do pisania, dawniej zrobione z pióra przecenić.
Co znaczy Podporowy:
Słownik 1. element, na którym ktoś albo coś się wspiera; 2. związany z podporem - figurą gimnastyczną polegającą na uniesieniu górnej połowy ciała na rękach z pozycji leżącej przecenić.
Co znaczy Parter:
Słownik kondygnacja nadziemna budynku; 2. najniższa kondygnacja wnętrza sali widowiskowej; 3. dywan kwiatowy albo trawnik gładki lub ornamentalny, obramowany regularnie pionowymi akcentami plastycznymi i przecenić.
Co znaczy Pieniek:
Słownik 1. niewielki kawałek pnia ściętego drzewa; 2. część zęba pozostała w szczęce po spróchnieniu, złamaniu czy wykruszeniu się korony przecenić.
  • Dodano:
  • Autor: