zadać definicja
Słownik Zadać definicja. Czym jest rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego.

Czy przydatne?

Definicja Zadać

Co oznacza ZADAĆ: 1. wyznaczyć coś komuś do wykonania, opracowania, rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego; 3. dodać do czegoś, na przykład do cieczy albo gazu, jakiś nowy składnik w celu otrzymania reakcji chemicznej lub wywołania zmian fizycznych w danej substancji; 4. nałożyć, nasypać pokarmu dla zwierząt; 5. podnieść i założyć komuś albo sobie ciężar na ramiona, na plecy

Czym jest Zadać znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żyłka:
Słownik delikatna żyła, naczynie krwionośne; 2. cienka, bardzo mocna nić z włosia, jelit zwierzęcych albo tworzywa sztucznego; 3. część wędki, do której przymocowuje się spławik, haczyk i ciężarek; 4 zadać.
Co znaczy Zamarzać:
Słownik 1. czynić coś obiektem swego marzenia; 2. głodząc kogo doprowadzać do wycieńczenia zadać.
Co znaczy Życie:
Słownik opierający na nieprzerwanym ciągu biochemicznych mechanizmów przemiany materii i energii, związanych z zamianą materii i energii z otoczeniem, charakteryzujący się tym, iż organizm odżywia się zadać.
Co znaczy Zajeżdżać:
Słownik 1. przybywać na miejsce jakimś pojazdem; 2. podjeżdżać pod coś; 3. podróżując wstępować do kogo; 4. narażać zdrowie konia w wyniku forsownej jazdy zadać.
Co znaczy Złoty:
Słownik 1. zawierający złoto, zrobiony ze złota, mający barwę złota; żółtopomarańczowy o mocnym połysku; 2. idealny w swoim rodzaju, wzorowy, najlepszy, doskonały, świetny, piękny; 3. waluta polska zadać.
  • Dodano:
  • Autor: