galwanizacja definicja
Co to jest Galwanizacja. Co oznacza wykorzystujący lecznicze działanie przepływającego pomiędzy.

Czy przydatne?

Definicja Galwanizacja

W diecie zastosowanie galwanizacja: Galwanizacja - zabieg fizykalny z działu elektroterapii wykorzystujący lecznicze działanie przepływającego pomiędzy odpowiednimi elektrodami prądu stałego. Galwanizacja ma wykorzystanie w leczeniu przewlekłych zapaleń nerwów, porażeń, nerwobólów i zaburzeń krążenia. Przeciwwskazaniami są wszelkiego rodzaju zmiany skórne

Czym jest Galwanizacja znaczenie w Słownik składniki G .

Co znaczy Glukoza:
Słownik gronowy); powszechnie występujący w przyrodzie cukier prosty. W pokarmach występuje w sokach owocowych, a w przewodzie pokarmowym powstaje wskutek trawienia sacharozy, skrobi, laktozy i maltozy galwanizacja.
Co znaczy Gestageny:
Słownik Gestageny - progesteron i jego pochodne galwanizacja.
Co znaczy Ginekomastia:
Słownik obrzęk, niekiedy przerost jedno- albo obustronny gruczołów sutkowych u chłopców w momencie pokwitania. To jest zdarzenie przejściowe, nie powodujące jakichkolwiek niepożądanych następstw. Nie wymaga galwanizacja.
Co znaczy Gimnastyka:
Słownik ćwiczeń ruchowych oddziałujących wszechstronnie na organizm człowieka. W zależności od istniejącej potrzeby stosuje się różnego rodzaju ćwiczenia zwiększające aktywność fizyczną korzystnie galwanizacja.
Co znaczy Gonokoki:
Słownik Gonokoki - zobacz dwoinki rzeżączki galwanizacja.
  • Dodano:
  • Autor: