żółte ciałko definicja
Co to jest Ciałko żółte. Co oznacza pęcherzyka, gdzie doszło do owulacji. Definicja Żółte Ciałko.

Czy przydatne?

Definicja Ciałko żółte

W diecie zastosowanie ciałko żółte: Ciałko żółte - struktura formująca się w jajniku, w miejscu pęcherzyka, gdzie doszło do owulacji

Czym jest Ciałko żółte znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Choroba Recklinghausena:
Słownik recklinghausena - (neurofibromatosis) uwarunkowana genetycznie. Dziedziczenie jest autosomalne, dominujące. Cechuje się występowaniem rozsianych guzków, wywodzących się z osłonek nerwów obwodowych Są ciałko żółte.
Co znaczy Częstoskurcz:
Słownik tachykardia); przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu ciałko żółte.
Co znaczy Cieplolecznictwo:
Słownik sposób leczenia fizykalnego polegająca na dostarczaniu tkankom energii cieplnej. Wykorzystuje się umiejętność przenoszenia tej energii z jednego ciała do drugiego. Jest skutecznym, doraźnym środkiem ciałko żółte.
Co znaczy Ciśnienie Tętnicze Krwi:
Słownik krwi - parcie krwi na ściany naczyń krwionośnych. Różnica między startowym i końcowym punktem zamkniętego układu krwionośnego jest siłą utrzymującą krew w stałym ruchu. Najwyższe ciśnienie stwierdza ciałko żółte.
Co znaczy Chlamydioza:
Słownik Chlamydioza - jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, która może dawać powikłania - niepłodność u kobiet i stany zapalne stawów i spojówek u mężczyzn ciałko żółte.
  • Dodano:
  • Autor: