aerobionty definicja
Co to jest aerobionty. Wyjaśnienie wymagające do życia dostępu wolnego tlenu. Do a. należą.

Czy przydatne?

Co to jest aerobionty

Co oznacza AEROBIONTY: organizmy wymagające do życia dostępu wolnego tlenu. Do a. należą wszystkie organizmy z wyjątkiem bezwzględnych beztlenowców. Do a. bezwzględnych należą bakterie nitryfikacyjne, bakterie octowe, przewarzająca część laseczek z rodzaju Bacillus; do mikroaerofili, organizmów dobrze rozwijających się przy niskim stężeniu tlenu, zaliczają się paciorkowce mlekowe, wybrane przecinkowce i gonokoki

Czym jest aerobionty znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy ADH:
Słownik hormony zwierzęce aerobionty co znaczy.
Co znaczy Altruizm:
Słownik się zwierząt, przynosząca korzyści innym osobnikom albo całej ekipie społecznej, na przykład wspólna opieka nad potomstwem, zachowania alarmowe powiązane z ucieczką przed drapieżnikiem (ostrzegawcze aerobionty krzyżówka.
Co znaczy Alkaptonuria:
Słownik dziedziczna, gdzie następuje blokada enzymatycznego rozkładu tyrozyny, spowodowana brakiem enzymu rozkładającego kwas homogentyzynowy, który gromadzi się w organizmie i jest wydalany z moczem. A aerobionty co to jest.
Co znaczy Aminoacylo-TRNA:
Słownik biosynteza białek aerobionty słownik.
Co znaczy Apatia:
Słownik stan obojętności zwierzęcia na działające z zewnątrz bodźce, objawiający się obniżoną aktywnością ruchową aerobionty czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: