atawizm definicja
Co to jest atawizm. Wyjaśnienie cechy pierwotnej występującej u bardzo dalekich przodków. U.

Czy przydatne?

Co to jest atawizm

Co oznacza ATAWIZM: pojawienie się cechy pierwotnej występującej u bardzo dalekich przodków. U człowieka cechami atawistycznymi są: obecność ogona i nadmierne owłosienie

Czym jest atawizm znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Antropogeneza:
Słownik ewolucyjnych prowadzące do stworzenia człowieka. Na podstawie kopalnych znalezisk szczątków człowieka pierwotnego ustalono, iż człowiek i małpy człekokształtne miały wspólnego przodka, a ich linie atawizm co znaczy.
Co znaczy Anatomia:
Słownik organizmu; dzieli się na a. roślin, zwierząt i człowieka. Obiektem a. jest badanie położenia, kształtów, narządów, tkanek, komórek, szczegółowy opis budowy danych struktur, badanie podobieństw i atawizm krzyżówka.
Co znaczy Altruizm:
Słownik się zwierząt, przynosząca korzyści innym osobnikom albo całej ekipie społecznej, na przykład wspólna opieka nad potomstwem, zachowania alarmowe powiązane z ucieczką przed drapieżnikiem (ostrzegawcze atawizm co to jest.
Co znaczy Arginina:
Słownik aminokwasy atawizm słownik.
Co znaczy Astygmatyzm:
Słownik wada wzroku polegająca na tym, iż różne części soczewki w różnym stopniu załamują promienie świetlne; bez szkieł korygujących widzenie nie jest możliwe ani z daleka, ani z bliska atawizm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: