konfiguracja definicja
Co to jest cis konfiguracja. Wyjaśnienie heterozygocie, gdzie jeden z genów chromosomów.

Czy przydatne?

Co to jest cis konfiguracja

Co oznacza CIS KONFIGURACJA: położenie genów w heterozygocie, gdzie jeden z genów chromosomów homologicznych zawiera dominujące allele genów, na przykład A i B, a drugi recesywne allele im odpowiadające, na przykład a i b. Układ, gdzie jeden chromosom posiada allele A i b, a drugi allele odpowiednio a i B, nosi nazwę trans konfiguracji (etapy odpychania)

Czym jest cis konfiguracja znaczenie w Słownik biologia C .

Co znaczy Chów Wsobny:
Słownik kojarzenie cis konfiguracja co znaczy.
Co znaczy Chwytniki:
Słownik rozgałęzione struktury występujące na gametofitach mszaków i paprotników, a również u niektórych glonów, wykorzystywane do pobierania wody i soli mineralnych i przytwierdzające roślinę do podłoża cis konfiguracja krzyżówka.
Co znaczy Ciałko Nerkowe:
Słownik ciałko Malpighiego cis konfiguracja co to jest.
Co znaczy Cholecystokinina:
Słownik hormon polipeptydowy uwalniany poprzez błonę śluzową jelita cienkiego. Wpływa na kurczliwość pęcherzyka żółciowego, regulując wlewanie się żółci do dwunastnicy i na wydzielanie enzymów trzustkowych cis konfiguracja słownik.
Co znaczy Chłonka:
Słownik układzie limfatycznym zwierząt kręgowych. Ch. jest przesączem krwi zawierającym wydaliny komórek. Organizm w stanie głodu posiada ch. przezroczystą albo lekko opalizującą; po pobraniu pokarmu ch cis konfiguracja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: