fikoerytryna definicja
Co to jest fikoerytryna. Wyjaśnienie asymilacyjny należący do fikobilin, którego grupę prostetyczną.

Czy przydatne?

Co to jest fikoerytryna

Co oznacza FIKOERYTRYNA: czerwony barwnik asymilacyjny należący do fikobilin, którego grupę prostetyczną tworzy mezobilierytryna. Występuje w cytoplazmie sinic i w plastydach krasnorostów

Czym jest fikoerytryna znaczenie w Słownik biologia F .

Co znaczy Fragmoplast:
Słownik ultrastruktura komórkowa występująca u roślin, odpowiadająca za podział cytoplazmy (cytokinezę). Pojawia się pomiędzy jądrami potomnymi w stadium anafazy ( mitoza). Z f. tworzy się przegroda fikoerytryna co znaczy.
Co znaczy Fosfokreatyna:
Słownik fosfagen występujący u kręgowców we wszystkich tkankach, w szczególności w mięśniach. Bierze udział w uzupełnieniu ATP, przekształcając się pod wpływem kinazy kreatyninowej w kreatynę fikoerytryna krzyżówka.
Co znaczy Fosforan Dwunukleotydu Nikotynamido-Adeninowego:
Słownik mononukleotydów złożonych z zasady azotowej (adeniny albo amidu kwasu nikotynowego), pięciowęglowego cukru rybozy i reszty kwasu fosforowego. Ma umiejętność chwilowego wiązania wodoru i przenoszenia fikoerytryna co to jest.
Co znaczy Frekwencja Genów:
Słownik występowania alleli danego genu w populacji. F.g. opisywana jest parametrem, gdzie liczba alleli (na przykład allel a), zarówno w homozygotach (aa), jak i w heterozygotach (Aa), jest dzielona fikoerytryna słownik.
Co znaczy Fitohormony:
Słownik regulatory wzrostu i rozwoju roślin fikoerytryna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: