monogamia definicja
Co to jest monogamia. Wyjaśnienie kojarzenia opierający na współżyciu samca z jedną samicą. M. może.

Czy przydatne?

Co to jest monogamia

Co oznacza MONOGAMIA: mechanizm kojarzenia opierający na współżyciu samca z jedną samicą. M. może obejmować zarówno jeden sezon rozrodczy, jak i całe życie zwierzęcia

Czym jest monogamia znaczenie w Słownik biologia M .

Co znaczy Mitochondrium:
Słownik występująca u wszystkich eukariontów, odpowiedzialna za produkcję energii dla komórki. M. są strukturami autonomicznymi, bo posiadają swoje DNA i RNA. M. mają dwie błony cytoplazmatyczne. Błona monogamia.
Co znaczy Miocyt:
Słownik tkanka mięśniowa monogamia.
Co znaczy Mikroelementy:
Słownik występujące w organizmach żywych w ilościach kilku albo kilkunastu mg na 1 kg suchej masy. Należą do nich bor, cynk, mangan, miedź, molibden i żelazo. Z reguły stanowią one składnik koenzymów monogamia.
Co znaczy Migotka:
Słownik powieka, występująca u gadów, ptaków, u których jest najlepiej rozwinięta, i wielu ssaków. To jest przezroczysty ruchomy fałd spojówki położony w wewnętrznym kącie oka. M. rozprowadza po powierzchni monogamia.
Co znaczy Moc Prospektywna:
Słownik do embriologii poprzez H. Dreischa na ustalenie rozwojowych możliwości blastomerów, ujawniających się po ich rozdzieleniu. Największą m.p. mają dwa pierwsze blastomery, które po rozdzieleniu mogą dać monogamia.
  • Dodano:
  • Autor: