agenda definicja
Słownik Agenda definicja. Czym jest ekspozytura; 2. notatnik do wpisywania spraw bieżących.

Czy przydatne?

Definicja Agenda

Co oznacza AGENDA: 1. oddział jakiegoś urzędu albo instytucji, jego filia, ekspozytura; 2. notatnik do wpisywania spraw bieżących wymagających terminowego załatwienia

Czym jest Agenda znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Awizo:
Słownik 1. zawiadomienie odbiorcy o dokonaniu określonej operacji handlowej albo bankowej albo o wysłaniu towaru bądź pieniędzy; 2. mały, zwrotny i błyskawiczny okręt kurierski albo zwiadowczy agenda.
Co znaczy Akcydens:
Słownik okolicznościowy, w odróżnieniu do książek i wydawnictw periodycznych, na przykład formularz, ulotka, etykieta; 2. w nauce Arystotelesa i w filozofii scholastycznej: to, co w rzeczy jest przypadkowe agenda.
Co znaczy Antyk:
Słownik 1. świat starożytny, kultura starożytna (raczej grecko łacińska); 2. zabytek przeszłości, element bardzo stary, staroświecki agenda.
Co znaczy Asocjacja:
Słownik łączenie, kojarzenie ze sobą wrażeń, wyobrażeń, związek pomiędzy przedstawieniami opierający na tym, iż przypomnienie albo uświadomienie sobie jednego z nich przywołuje na myśl inne; 2. zdarzenie agenda.
Co znaczy Aula:
Słownik sala wykładowa, sala zebrań, konferencji, uroczystości i tym podobne; 2. w momencie starochrześcijańskim budynek kościelny albo miejsce w bazylikach przeznaczone na dysputy religijne; 3. w agenda.
  • Dodano:
  • Autor: