aglomeracja definicja
Słownik Aglomeracja definicja. Czym jest obszarze, nadające mu charakter miejski; 2. mechanizm.

Czy przydatne?

Definicja Aglomeracja

Co oznacza AGLOMERACJA: 1. skupienie ludności i zabudowy na w miarę niewielkim obszarze, nadające mu charakter miejski; 2. mechanizm łączenia drobnych ziaren substancji stałej w bryłki, porowatą masę, na przykład poprzez spiekanie, sprasowanie, służący w hutnictwie i przemyśle chemicznym

Czym jest Aglomeracja znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Akademia:
Słownik skupiająca znakomitych uczonych albo artystów, mająca na celu zarządzanie postępem edukacji i sztuki; 2. wyższa uczelnia kształcąca ekspertów w jakiejś dziedzinie; 3. uroczyste zgromadzenie publiczne aglomeracja.
Co znaczy Aktówka:
Słownik 1. płaska teczka zapinana najczęściej na zamek szybki, stosowana zazwyczaj do noszenia akt, dokumentów, papierów i tym podobne; 2. utwór dramatyczny jednoaktowy; jednoaktówka aglomeracja.
Co znaczy Agitator:
Słownik 1. osoba namawiająca do czegoś; 2. cylindryczne naczynie stalowe, pokryte wewnątrz ołowiem, stosowane jako mieszalnik w procesie rafinacji produktów naftowych aglomeracja.
Co znaczy Adaptacja:
Słownik do innego użytku, na przykład przeniesienie utworu literackiego na ekran, zaadaptowanie budynku mieszkalnego na hurtownię; 2. dziedziczne zmiany budowy i funkcji organizmów, dostosowujące organizm do aglomeracja.
Co znaczy Atlas:
Słownik 1. zestaw map wydanych w formie książki albo albumu; 2. pierwszy kręg szyjny gadów, ptaków, ssaków i człowieka aglomeracja.
  • Dodano:
  • Autor: