amerykanka definicja
Słownik AMERYKANKA definicja. Czym jest tapczanu; 2. mała maszyna dociskowa do drobnych druków; 3.

Czy przydatne?

Definicja Amerykanka

Co oznacza AMERYKANKA: 1. fotel albo krótka kanapa tworzące po rozłożeniu rodzaj tapczanu; 2. mała maszyna dociskowa do drobnych druków; 3. księgowość podwójna w systemie tabelarycznym; księga stosowana w amerykańskiej księgowości; 4. walka zapaśnicza w stylu wolnoamerykańskim

Czym jest Amerykanka znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy As:
Słownik 1. najwyższy honor w każdym kolorze kart do gry; 2. moneta miedziana będąca w obiegu w starożytnym Rzymie i w niektórych średniowiecznych krajach europejskich amerykanka co znaczy.
Co znaczy Aula:
Słownik sala wykładowa, sala zebrań, konferencji, uroczystości i tym podobne; 2. w momencie starochrześcijańskim budynek kościelny albo miejsce w bazylikach przeznaczone na dysputy religijne; 3. w amerykanka krzyżówka.
Co znaczy Adept:
Słownik 1. człowiek kształcący się w jakiejś dziedzinie, zaczynający uprawiać jakąś sztukę, naukę, zawód; 2. zwolennik doktryny, szkoły filozoficznej, kierunku społecznego, partii itp amerykanka co to jest.
Co znaczy Apel:
Słownik przykład członków organizacji, uczestników obozu, żołnierzy, więźniów, w celu sprawdzenia obecności, stanu umundurowania, uzbrojenia albo przekazania informacji; 2. odwołanie się, wezwanie, odezwa; 3 amerykanka słownik.
Co znaczy Atlas:
Słownik 1. zestaw map wydanych w formie książki albo albumu; 2. pierwszy kręg szyjny gadów, ptaków, ssaków i człowieka amerykanka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: