boks definicja
Słownik BOKS definicja. Czym jest pomieszczeniu i odgraniczona ścianką, zagrodą, barierą i tym.

Czy przydatne?

Definicja Boks

Co oznacza BOKS: 1. walka na pięści; 2. przestrzeń wydzielona w większym pomieszczeniu i odgraniczona ścianką, zagrodą, barierą i tym podobne; 3. skóra chromowa na półbuty

Czym jest Boks znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Bazylika:
Słownik chrześcijański zbudowany na planie prostokąta, wielonawowy, o nawie środkowej wyższej i przeważnie szerszej, oświetlonej oknami umieszczonymi w górnej części ścian, powyżej dachami naw bocznych boks co znaczy.
Co znaczy Bocznik:
Słownik elektryczny łączony równolegle z niektórymi przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu płynącego poprzez dany przyrząd; 2. rodzaj struga stolarskiego do obróbki miejsc trudno boks krzyżówka.
Co znaczy Balerina:
Słownik 1. tancerka, solistka zespołu baletowego; 2. rodzaj obuwia damskiego o kształcie czółenek na płaskim obcasie boks co to jest.
Co znaczy Blok:
Słownik podnoszenia ciężarów złożone z krążka i posuwającego się po nim sznura albo łańcucha. 2. barak dla więźniów w obozach hitlerowskich, ekipa więźniów mieszkających w tym samym baraku; 3. związek krajów boks słownik.
Co znaczy Bitnik:
Słownik 1. przedstawiciel odłamu młodzieży zbuntowanej przeciw normom społecznym i wyrażającej ten bunt ekscesami, ekscentrycznym strojem i tym podobne; 2. człowiek skłonny do bitki boks czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: