całusek definicja
Słownik Całusek definicja. Czym jest rękawiczki z otworkiem na zewnętrznej stronie dłoni. Co.

Czy przydatne?

Definicja Całusek

Co oznacza CAŁUSEK: 1. pocałunek; 2. mały okrągły pierniczek; 3. damskie rękawiczki z otworkiem na zewnętrznej stronie dłoni

Czym jest Całusek znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cham:
Słownik 1. człowiek ordynarny, grubiański, nieokrzesany; 2. dawniej w języku warstw uprzywilejowanych pogardliwie o człowieku należącym do niższej klasy, raczej o chłopie całusek.
Co znaczy Centuria:
Słownik 1. roślina z rodz. goryczkowatych; 2. w starożytnym Rzymie jednostka podziału żołnierzy albo mieszkańców licząca stu ludzi całusek.
Co znaczy Ceduła:
Słownik każdego dnia urzędowy lista kursów walut, dewiz i papierów procentowych albo cen towarów będących obiektem transakcji giełdowych; 2. lista przesyłek, towarów i tym podobne przyjętych do przewozu całusek.
Co znaczy Cęgi:
Słownik o dwóch półokrągło wygiętych, rozsuwających się szczękach, wykorzystywane do chwytania i wyciągania gwoździ, obcinania drutu, przytrzymywania metalowych elementów przy obróbce i tym podobne; 2. u całusek.
Co znaczy Chaos:
Słownik bezładu, zamieszania, rozprzężenia; zamęt; 2. wg mitologii i starożytnej filozofii greckiej: bezładna, nieuporządkowana materia w pustej przestrzeni, z której to materii wyłonił się potem całusek.
  • Dodano:
  • Autor: